New Battlecast Website

سایت battlecast همونطور که گفته شده بود خیلی بهبود پیدا کرده. search کردن خیلی ساده تر شده. در ضمن وارد account هر بازیکن که بشید، بازی هاش رو میتونید پیدا کنید. این تغییر، من رو که خیلی خوشحال کرد. دیگه لازم نیست برای پیدا کردن بازی های avilo (یکی از بهترین بازیکنان GDI) به این در و اون در بزنم! Battlecast Viewer هم منتشر شده ولی حجمش خیلی زیاده! حالا دیگه اونهایی هم که بازی اصل رو ندارن میتونن مسابقات رو به صورت زنده تماشا کنن.

Download Patch 1.09

بالاخره patch 1.09 هم اومد. همونطور که قبلاً هم گفته بودم یک map جدید هم در این نسخه قرار گرفته که البته 4 نفره ست. patch رو می تونید از اینجا دانلود کنید. تغییرات ایجاد شده در این patch رو هم میتونید اینجا ببینید. به طور کلّی در این patch هر سه faction خیلی به هم نزدیک شدن و در یک سطح قرار گرفتن.

 


چند خبر

فردا patch 1.09 منتشر میشه. این patch بعد از مدت ها انتظار با تغییراتی عمده در سایت رسمی commandandancoquer.com برای دانلود قرار داده میشه. یک map جدید به نام Wrecktropolis هم در این patch قرار داره. برنامه ی Battlecast Viewer هم فردا منتشر میشه. این برنامه به کسانی که بازی رو ندارند امکان تماشای بازی ها رو میده. یک خبر مهم تر اینکه بخش Battlecast از سایت commanandconquer.com عوض میشه بطوریکه پیدا کردن replay های مورد نظر به شدت آسون میشه (به گفته ی APOC!) خبر دیکه اینکه هفته ی دیگه قسمت سوم Battlecast Primetime پخش میشه که حتماً برای دانلود میذارم.