BCPT قسمت چهارم

قسمت جدید Battlecast Primetime شامل مطالبی از جمله: زمین های جدید 2v2 ی Kane’s Wrath، پنج بازی جالب دیگر، مصاحبه با بازیگران جدید فیلم های KW، یک بازی جذّاب بین Khaoz (بهترین بازیکن ladder) و Dackel (نفر سوم WCG) هست. هر طور شده این قسمت رو ببینید!

برای دانلود این قسمت با کیفیت بالا (با حجم 164MB) اینجا راست کلیک کرده و Save Link As را بزنید و یا میتونید لینک را در Download Manager خود کپی کنید. (تا در صورت قطعی بتونید دانلود را ادامه دهید.)

همچنین، در سایت رسمی C&C تغییراتی ایجاد شده که از این به بعد میتونیم در همون صفحه ی اوّل همه ی ویدیوهای C&CTV رو ببینیم و دیگه مشکل وارد شدن به سایت commandandconquertv.com رو نداریم!

نوشته ی هامون - نهم آذر ۱۳۸۶

AFTERMATH EPISODE III

قسمت سوم Aftermath شده که میتونید با مراجعه به قسمت Battlecast Primetime یا مستقیماً از اینجا (20MB) دانلود کنید. این قسمت شامل مطالبی راجع به Kane’s Wrath (از جمله پشت صحنه هایی جدید از مراحل فیلم برداری KW) و مصاحبه ای با کارگردان فیلم های آن، ریچارد تیلور هستش.

برای دانلود ویدیو با کیفیت بالا (100MB) اینجا راست کلیک کرده و Save Link As را بزنید.

در ضمن، فردا هم قسمت چهارم Battlecast Primetime پخش میشه.

نوشته ی هامون - هفتم آذر ۱۳۸۶

Kane’s Wrath Box Art

تصویر جلد Kane’s Wrath همراه با چند عکس باکیفیت دیگر در بلاگ APOC منتشر شده اند. برای دیدن این عکس ها روی تصویر دم عقرب در زیر کلیک کنید!

Kane's Wrath

نوشته ی هامون – بیست و نهم آبان 1386

Ladder Season Round II Qualifiers

دومین گروه هشت نفری از بازیکنان برتر (برای رقابت در مسابقات فصل 1) از روی ladder مشخّص شدند.

- OpTiK^
Zockergod
morgainelefay
LF [Media]
ShadowTerran_II
knolz***
ReLaTiViT
Zerdepperer

KhaoZ موفّق شد همچنان نفر اوّل باقی بمونه. sh4rp و GT-LeOwNzAll و bbq199 که در گروه هشت نفری قبلی حضور داشتند، جایگاه خودشون رو حفظ کردند و به این ترتیب همراه با Khaoz برنده ی 250$ اضافی شدند (با توجّه به این که، این 4 نفر قبلاً معرفی شده بودند، 4 نفر بعدی یعنی نفرات نهم تا دوازدهم در لیست دوم قرار گرفتند).

17 دسامبر 16 نفر برتر بعدی مشخص میشن و به این ترتیب 32 بازیکن معرّفی شده، با هم به رقابت می پردازند و نفر اوّل (فرمانده ی اوّل فصل!) برنده ی 5000$ خواهد شد. متأسفانه بازیکنانی که در ایران زندگی میکنن در این مسابقات شرکت داده نمیشن (نام ایران در لیست کشورهایی که رقابت بین آنها انجام میشه وجود نداره و حتی اگر بازیکنی از ایران در ladder نفر اول هم باشه، در لیست بازیکنان معرفی شده قرار داده نمیشه). قوانین کامل مسابقات فصل 1 رو میتونید اینجا ببینید.

نوشته ی هامون - بیست و نهم آبان ۱۳۸۶

COMMAND SCHOOL EPISODE 2

قسمت دوم Command School هم دیروز پخش شد که می تونید از اینجا با کیفیت بالا(MB 53) دانلود کنید (راست کلیک کرده و Save Link As را بزنید). برای دانلود این ویدئو با کیفیت پایین تر (حدود 22 MB) میتونید به بخش آموزش مراجعه کنید.

در ضمن به دلیل این که تعداد افرادی که قسمت اوّل داستان بازی رو خوندن خیلی کم بود، این هفته قسمت دوم رو قرار ندادم. منتظر نظرات شما در مورد سایت و قسمت اوّل داستان هستیم.

 

نوشته ی هامون - نوزدهم آبان ۱۳۸۶

داستان بازی

اوّلین قسمت از داستان بازی C&C رو می تونید در بخش درباره ی بازی بخونید. این بخش برای کسانیکه میخوان بدونن پشت تمام جنگ های دنیای Tiberian چه خبره درست شده. سعی کردم کامل و در عین حال کوتاه بنویسم و از ابتدای ماجرا رو براتون تعریف کنم پس حتماً به این بخش سر بزنید. امیدوارم از خوندن این بخش از سایت لذت برده و به پاسخ سؤالهاتون در مورد داستان و جریان بازی برسید. :)

در ضمن قسمت سوم Battlecast Primetime در سایت commandandconquerTV.com قرار گرفته. در این قسمت، دو بازیگر دیگر فیلم های بازی Kane’s Wrath معرفی می شوند.

نوشته ی هامون - دهم آبان 1386