Next BCPT

قسمت بعدی Battlecast Primetime با کمی تاخیر، جمعه ی همین هفته یعنی چهارمین روز از سال جدید میلادی، پخش میشه. این قسمت طولانی تر از قسمت های قبل (دو برابر) خواهد بود و از این به بعد، آخرین جمعه ی هر ماه، یک قسمت جدید منتشر میشه.

بعد از مدّت ها update نشدن سایت رسمی بازی، APOC یک thread جدید اینجا پست کرده. حتماً از اتفاقاتی که چند وقتی در lobby ها افتاده و cheat ها و hack های جدید خبر دارید. APOC در این thread اخطار داده که تمام سریال های افراد متقلّب قفل میشه و این افراد حقّ بازی online رو از دست میدن.

نوشته ی هامون - هشتم دی ۱۳۸۶

Aftermath Episode 4

قسمت چهارم Aftemath در سایت رسمی C&C قرار داده شد. در این قسمت، علاوه بر شوخی های همیشگی، Apoc هم در برنامه حاضر میشه!

خبر مهم تر این که بازی C&C 3 نامزد بهترین بازی استراتژی سال در سایت GameSpot شده. برای رای دادن اینجا کلیک کنید (یادتون باشه حتماً به C&C 3 رای بدید!)

نوشته ی هامون - دوم دی ۱۳۸۶

Command School Episode 3 Online

قسمت جدید Command School امروز در سایت رسمی C&C 3 قرار گرفت. با استفاده از Flash Player جدید این سایت (commandandconquer.com) به راحتی میتونید این قسمت رو تماشا کنید. برای دانلود این قسمت با کیفیت بالا (40 MB) میتونید این لینک را در Download Manager خود قرار دهید یا کلیک راست کرده و Save Link As را انتخاب کنید (برای تماشای این فایل به Quick Time نیاز خواهید داشت). همچنین، با مراجعه به بخش آموزش میتونید این قسمت رو در قالب FLV و با حجم 20 MB دانلود کنید.

نوشته ی هامون - بیست و هفتم آذر ۱۳۸۶

TITAN AND WOLVERINE REVEALED!

یک خبر خوب برای کسانی که طرفدار بازی Tiberian Sun هستند! Titan و Wolverine از دوران Tiberian Sun، در Kane’s Wrath حضور خواهند داشت و نقشی اساسی برای زیرگروه (Sub Faction) “پنجه های پولادین” (Steel Talons) بازی خواهند کرد.

این دو unit، اوّلین بار در جنگ دوم Tiberium به GDI برای مقابله با Kane و سپس CABAL کمک کردند. Titan مانند Predator، امّا با سرعت کمتر و سپر و قدرت بیشتر است و دو upgrade، یکی برای تفنگ و دیگری برای سپر آن در نظر گرفته شده. Wolverine یک ضد نفر پرسرعت و سبک به حساب میاد و به دلیل سرعت زیادی که داره، برای اکتشافات و در جلوی لشکرها کاربرد زیادی داره و با upgrade شدن اسحه اش قدرت بشتری هم پیدا میکنه.

برای دیدن عکس ها و چند ویدیو از این دو دوست قدیمی (!) به اینجا بروید.

نوشته ی هامون - دهم آذر ۱۳۸۶