BCPT 9 Replay Pack

DOWNLOAD BATTLECAST 5 REPLAYS (BCPT EP 9)

KW Tournament

GameReplays.org به همراه EA و SteelSeries مسابقه ای تشکیل دادن (برای بازی Kane’s Wrath) که همه میتونن ثبت نام کنن و به 4 نفر اوّل (از بین 128 نفر شرکت کننده) جوایزی اهدا خواهد شد. برای ثبت نام و اطّلاعات بیشتر هر چه سریع تر اینجا کلیک کنید. توجّه داشته باشید که برای شرکت در مسابقه باید بازی اصل رو خریداری و register کرده باشید.

نوشته شده در تاریخ هشتم اردیبهشت 1387

BCPT 9

قسمت نهم BATTLECAST PRIMETIME _که به نظر من یکی از قشنگ ترین و با مزه ترین (!) قسمت ها تابحال بوده_ رو میتونید از سایت رسمی C&C تماشا یا دانلود کنید.

توصیه میکنم حتماً این قسمت رو تماشا کنید چون علاوه بر مبارزه ی Raj و David ، مجری های برنامه، در مورد Red Alert 3 و نحوه ی ساخت یک unit در این بازی، توضیح داده میشه. در ضمن، مثل همیشه 5 تا از بازی های قشنگ رو میبینید. برای نظر دادن در مورد این قسمت به اینجا مراجعه کنید.

لینک های دانلود:

BattleCast Primetime Episode 9 | HD (1.3 GB)
BattleCast Primetime Episode 9 | SD (400 MB)
BattleCast Primetime Episode 9 | FLV (187 MB)

نوشته شده در تاریخ هشتم اردیبهشت 1387

Angry Apollo…

Apollo، یکی از بهترین بازیکنان C&C 3 و قهرمان WCG 2007 چندی پیش مطلبی اعتراض آمیز اینجا ارسال کرده و این پست، باعث دعوا های زیادی(!) در مورد بازی C&C 3 و مقایسه ی آن با دیگر بازی های استراتژی شده! اگر شما هم از این طور بحث ها خوشتون میاد یه سر به این پست بزنید.

نوشته شده در تاریخ سوم اردیبهشت 1387

Exclusive Kane’s Wrath Map Pack

چهار تا از map های اختصاصی برای افرادی که Kane’s Wrath رو pre-order (پیش خرید) کرده بودند، امروز برای دانلود در سایت رسمی C&C قرار گرفت. دوتا از این map ها 1v1، و دو تای دیگر 2v2 هستند. برای دانلود این map ها اینجا کلیک کنید یا به این صفحه مراجعه کنید تا عکس ها و توضیحات مربوط به این map ها رو ببینید.

با توجّه به این که از ویندوز XP یا Vista استفاده می کنید، باید پوشه ی map ها رو در آدرس های زیر کپی کنید (بعد از unzip کردن):

Under Windows XP:
C: Documents and Settings : [USER_NAME] : Application Data : Command & Conquer 3 Kane’s Wrath : Maps

Under Windows Vista:
C: Users : [USER_NAME] : AppData : Roaming : Command & Conquer 3 Kane’s Wrath : Maps

نوشته شده در تاریخ سی ام فروردین 1387

C&C 3 No Logo Mod

اگر شما هم از لوگوی EA در ابتدای بازی خسته شده اید و دوست ندارید هر دفعه که بازی رو اجرا میکنید 10 ثانیه منتظر بمونید تا بازی بالا بیاد، میتونید از یک Mod برای حذف لوگوی اوّل بازی استفاده کنید. برای گرفتن این Mod، به این صفحه مراجعه کنید. توجّه داشته باشید که این Mod هیچ تأثیری روی دیگر قسمت های بازی نگذاشته و مشکلی برای بازی online هم ایجاد نمیکند.

نوشته شده در تاریخ بیست و پنجم فروردین 1387

Command School Episode 7

هفتمین قسمت از مجموعه ی Command School رو میتونید از دو لینک زیر دریافت کنید:

Command School Episode 7 | SD (120 MB)

Command School Episode 7 | HD (420 MB)

در این قسمت که تماماً مربوط به Kane’s Wrath هست، نکاتی در مورد Black Hand (که به نظر ضعیف میاد) ارائه میشه تا به همه ثابت بشه که BH اصلاً ضعیف نیست. به طور کلّی، بازی کردن با هر faction (گروه) روش خاصّ خودش رو داره. علاوه بر توضیح در مورد Black Hand، در این قسمت نکات بسیار جالب دیگری هم وجود داره که باید خودتون تماشا کنید و یاد بگیرید!

نوشته شده در تاریخ بیست و پنجم فروردین 1387

Get Ready for Round 3

بالاخره دور دوم مسابقات C&C 3 ی سایت تمام شد.

برای دیدن جدول و replay بازی ها، اینجا کلیک کنید.

اون هایی که به دور سوم راه پیدا کردن خودشون رو آماده کنن. map های round سوم به شرح زیر هستند:

1- Barstow Badlands

2- Tournament Rift

3- Tournament Tower

 

نوشته شده در تاریخ بیست و یکم فروردین 1387