اوّلین patch بزرگ Red Alert 3 منتشر شد

نوشته ی Hamoon در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۸۷ _ ۱۰:۴۷ ب.ظ

بالاخره انتظار به پایان رسید. اوّلین patch بزرگ Red Alert 3، لحضاتی پیش منتشر شد. برای دانلود این patch، میتوانید از auto-patcher خود بازی یا لینک زیر استفاده کنید.

Red Alert 3 Patch 1.05 | English (127 MB)

این patch هزاران bug ریز و درشت بازی را برطرف کرده و تغییراتی برای balance تر کردن faction ها صورت میدهد. درضمن، این patch ابزاری برای غیر فعآل کردن بازی از روی یک کامپیوتر و پس گرفتن یکی از 5 اعتبار آن به قسمت options بازی اضافه میکند. (توضیح: نسخه ی اصل Red Alert 3 فقط بر روی 5 کامپیوتر و سیستم عامل مجزّا قابل نصب کردن است. با استفاده از این patch جدید میتوانید قبل از پاک کردن بازی از روی کامپیوترتان، آن را de-authorize یا غیر فعال کنید تا اعتبارتان را پس بگیرید.) علاوه بر De-authorization-tool، امکانات جدید دیگری هم به بازی اضافه میشود.

برای دیدن لیست کامل تغییراتی که این patch اعمال میکند، این پست APOC (مدیر ارتباطات C&C) را ببینید.


نظر دهید | پست شده در اخبار

قسمت سوم Battlecast Minute

نوشته ی Hamoon در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۸۷ _ ۱۰:۴۳ ب.ظ

Battlecast Minute نام یک برنامه ی ویدیویی کوتاه و چند دقیقه ای است که هر هفته پخش میشود. این برنامه شامل آخرین اخبار رسمی C&C است و دو مجری محبوب برنامه های Battlecast Primetime آن را اجرا میکنند.

قسمت سوم با مدّت زمان سه دقیقه، در سایت رسمی C&C قرار گرفته است. در این قسمت خبری در مورد patch 1.05 برای Red Alert 3 داده شده و همچنین خلاصه ای از بازی های Kane’s wrath (فصل 2) ارائه میشود. برای تماشای این قسمت اینجا یا روی تصویر زیر کلیک کنید.

Battlecast Minute #3

Battlecast Minute #3


نظر دهید | پست شده در C&C TV, اخبار

فصل دوم مسابقات C&C 3

نوشته ی Hamoon در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۸۷ _ ۸:۰۶ ب.ظ

شنبه و یکشنبه ی همین هفته، مسابقه ی بین 16 نفر از بهترین بازیکنان جدول رسمی بازیکنان Kane’s Wrath برگزار شد و 6 نفر برتر آن مشخّص شدند و به این ترتیب، round اوّل این مسابقات پایان یافت. این مسابقات دوحذفی هستند و شش نفر باقیمانده، شنبه ی هفته ی آینده، ساعت 9 صبح به وقت PST با هم مبارزه خواهند کرد. شما میتوانید این بازی ها را به صورت زنده از طریق سیستم Battlecast در سایت رسمی C&C تماشا کنید. برای تماشای 16 بازی ای که تا کنون انجام شده اند، این بسته ی replay را دریافت کنید. (یادآوری: برای تماشای replay ها کافیست فایل های آن ها را در پوشه ی
My Documents\Command & Conquer 3 Kane’s Wrath\Replays کپی کنید.)

برای اطّلاعات بیشتر در مورد این مسابقات اینجا یا روی تصویر زیر کلیک کنید.

Ladder Season 2

دریافت بسته ی replay بازی های round اوّل (16 بازی، 5 مگابایت)

برای تماشای بازی ها به طور مستقیم (زنده):
به موقع به صفحه ی Battlecast بروید و در بخش Live منتظر آغاز شدن بازی مورد نظر باشید. با کلیک بر روی بازی مربوطه، Kane’s Wrath به طور خودکار اجرا شده و بعد از مدّتی load کردن، بازی را در محیط خود Kane’s wrath میتوانید تماشا کنید. توجّه داشته باشید که اگر بازی را قبلاً اجرا و minimize کرده اید، ممکن است replay به درستی load نشود بنابراین بهتر است آن را بسته باشید تا خود سیستم Battlecast آن را اجرا کند.


نظر دهید | پست شده در Downloads, آموزشی, اخبار